Zaměstnanci, podnikavci, podnikatelé, investoři a pasivní příjem

Petr Borkovec

Podnikání

Finanční plán

Příležitosti na trhu

Technologie změní svět a jeho startupy, ve kterých vidí potenciál tomu jsou příkladem. Kdo jiný s námi projde finanční plán a investiční strategii lépe než majitel poradenské skupiny. Podělí se o své podnikatelské know-how, které do projektů dává a odhalí svůj pohled na investice, riziko a finanční páku. Prozradí kam (ne)investovat a v jakých oblastech vidí příležitosti na trhu.

Jak generovat měsíčně +100.000 pasivního příjmu jen z Internetu

Michal Kubíček

Internetové přijmy

Online podnikání

e-shop

Několik měsíců jsem si pečlivě zaznamenával všechny pasivní příjmy z mého online podnikání. Psal jsem o tom reporty na www.pasivniprijem.eu. Dnes poprvé odpovím na úplně všechny dotazy, jak jsem k příjmům přišel, jak dlouho trvalo, než jsem se dostal na hranici 100.000 korun měsíčně, z čeho mé příjmy plynuly a proč vlastně pasivní příjem není vůbec pasivní…

Jak si budovat pasivní příjmy z investic do nemovitostí

Nela Kubasová

Nemovitosti

Pasivní přijmy

Realitní trh

Víte, jak se zorientovat na realitním trhu? Do které nemovitosti investovat, zda využít cizího financování nebo vlastních úspor? Ukážu Vám, že ani sebe lépe vypadající nemovitost nemusí být tou nejlepší investicí. Základem totiž jsou dobré počty výnosnosti investice!

Pole neorané, plné zralých zisků

Martin Cakl

Investice do orné půdy

Orientace na trhu

Reálné příklady

Komodity jsou na minimech a cena půdy roste. Roli hraje několik faktorů, které cenu ovlivňují, kromě lokality je důležité s kým do půdy investujete. Stejně jako u jiných investičních instrumentů, ze kterých chceme generovat zajímavé cashflow, je potřeba dané oblasti rozumět. Ukážu vám trh v grafech, číslech a čím je specifický. Podíváme se na historii, ceny a příklady z praxe. Dozvíte se jestli je zajímavé koupit, držet a inkasovat cashflow z pronájmu, nebo nakoupit a prodat.

Jak analyzovat dividendové akcie a příležitosti na burze

Tomas Michálek

Akcie

Trading

Hodnotové investování

Hodnotové investování není taková divočina, jako známe z filmu Vlk z Wall Streetu. Je třeba dodržovat základní zásady a investování do akcií se rázem stane velmi klidnou aktivitou. Znát psychologie trhu, umět číst ekonomické parametry a mít vlastní investiční filozofii, to jsou podle Tomáše Michálka předpoklady k úspěchu v hodnotovém investování.

Víte, do čeho investujete?

Jaroslav Brychta

Trh v grafech

Aktuální ekonomika

Akcie, dluhopisy

Rozhodli jste se budovat pasivní příjmy investicemi do akcií, dluhopisů nebo nemovitostí? Věříte, že máte riziko bezpečně diverzifikováno? Jaroslav Brychta poodhalí, jakých vazeb mezi jednotlivými trhy si je potřeba všímat, abyste zbytečně neprodělali.

Investování do startupů díky pasivním příjmům z MLM

Jaroslav Pilný

Síťový marketing

Podnikání

Velké vize a cíle

Ve svých 45 minutách Vám povím, jak i vy můžete začít budovat pasivní příjem přes multilevel marketing, i když jste zaměstnaný nebo student. Na konkrétních příkladech ukážu také, jak pracovat s multilevel nebo affiliate marketingem i ve vašem vlastním podnikání.

2 pod 30

Libor Hoření

Jan Linhart

Škola života

Úspěchy ve dvaceti

Online podnikání

Inspirovali jsme se 30 pod 30 od Forbesu a pozvali Olomoucká esa, která v online světě míří dost vysoko, na to že jim 30 let ještě nebylo. Libor vlastní největší online kuchařku v ČR, Toprecepty.cz. Honza měl v portfoliu asi 4000 domén. Oba představí hlavní důvody svého online podnikatelského úspěchu. V diskuzi se jich můžete ptát na vše, co vás zajímá.