Program #CS2016

Třetí ročník byl jednoznačně nejpovedenější, hlavně obsahově. Každý řečník podal vynikající výkon a podělil se o bohaté zkušenosti. Jejich témata a příspěvky najdete níže.
Co získám zakoupením záznamu?

8 odborných přednášek ve full HD

odkaz na záznam z Cashflow summitu 2014 a 2015

možnost propojení s investory a podnikateli

Digitální knihu: Vydělávej online žij offline

Moderátor konference

Moderátor, který získal druhé místo v evropské soutěži prezentování si získal pozornost účastníků, že u záznamu rozhodně neusnete.

Moderování konference

2. místo Toastmasters

Start konference

Zaměstnanci, podnikavci, podnikatelé, investoři a pasivní příjem

Technologie změní svět a jeho startupy, ve kterých vidí potenciál tomu jsou příkladem. Kdo jiný s námi projde finanční plán a investiční strategii lépe než majitel poradenské skupiny. Podělí se o své podnikatelské know-how, které do projektů dává a odhalí svůj pohled na investice, riziko a finanční páku. Prozradí kam (ne)investovat a v jakých oblastech vidí příležitosti na trhu.

Podnikání

Finanční plán

Příležitosti na trhu

Jak generovat měsíčně +100.000 pasivního příjmu jen z Internetu

Několik měsíců jsem si pečlivě zaznamenával všechny pasivní příjmy z mého online podnikání. Psal jsem o tom reporty na www.pasivniprijem.eu. Dnes poprvé odpovím na úplně všechny dotazy, jak jsem k příjmům přišel, jak dlouho trvalo, než jsem se dostal na hranici 100.000 korun měsíčně, z čeho mé příjmy plynuly a proč vlastně pasivní příjem není vůbec pasivní…

Internetové přijmy

Online podnikání

e-shop

Jak si budovat pasivní příjmy z investic do nemovitostí

Víte, jak se zorientovat na realitním trhu? Do které nemovitosti investovat, zda využít cizího financování nebo vlastních úspor? Ukážu Vám, že ani sebe lépe vypadající nemovitost nemusí být tou nejlepší investicí. Základem totiž jsou dobré počty výnosnosti investice!

Nemovitosti

Pasivní přijmy

Realitní trh

Pole neorané, plné zralých zisků

Komodity jsou na minimech a cena půdy roste. Roli hraje několik faktorů, které cenu ovlivňují, kromě lokality je důležité s kým do půdy investujete. Stejně jako u jiných investičních instrumentů, ze kterých chceme generovat zajímavé cashflow, je potřeba dané oblasti rozumět. Ukážu vám trh v grafech, číslech a čím je specifický. Podíváme se na historii, ceny a příklady z praxe. Dozvíte se jestli je zajímavé koupit, držet a inkasovat cashflow z pronájmu, nebo nakoupit a prodat.

Investice do orné půdy

Orientace na trhu

Reálné příklady

Jak analyzovat dividendové akcie a příležitosti na burze

Hodnotové investování není taková divočina, jako známe z filmu Vlk z Wall Streetu. Je třeba dodržovat základní zásady a investování do akcií se rázem stane velmi klidnou aktivitou. Znát psychologie trhu, umět číst ekonomické parametry a mít vlastní investiční filozofii, to jsou podle Tomáše Michálka předpoklady k úspěchu v hodnotovém investování.

Akcie

Trading

Hodnotové investování

Víte, do čeho investujete?

Rozhodli jste se budovat pasivní příjmy investicemi do akcií, dluhopisů nebo nemovitostí? Věříte, že máte riziko bezpečně diverzifikováno? Jaroslav Brychta poodhalí, jakých vazeb mezi jednotlivými trhy si je potřeba všímat, abyste zbytečně neprodělali.

Trh v grafech

Aktuální ekonomika

Akcie, dluhopisy

Investování do startupů díky pasivním příjmům z MLM

Ve svých 45 minutách Vám povím, jak i vy můžete začít budovat pasivní příjem přes multilevel marketing, i když jste zaměstnaný nebo student. Na konkrétních příkladech ukážu také, jak pracovat s multilevel nebo affiliate marketingem i ve vašem vlastním podnikání.

Síťový marketing

Podnikání

Velké vize a cíle

2 pod 30

Libor Hoření

Jan Linhart

Inspirovali jsme se 30 pod 30 od Forbesu a pozvali Olomoucká esa, která v online světě míří dost vysoko, na to že jim 30 let ještě nebylo. Libor vlastní největší online kuchařku v ČR, Toprecepty.cz. Honza měl v portfoliu asi 4000 domén. Oba představí hlavní důvody svého online podnikatelského úspěchu. V diskuzi se jich můžete ptát na vše, co vás zajímá.

Škola života

Úspěchy ve dvaceti

Online podnikání