Sestřih z letošního summitu

9 přednášek ve full HD kvalitě

Záznamy z předchozích ročníků

Třetinová cena oproti vstupence

Začínáme s investicí do lesů a půdy

Na úvod se dozvíte něco o investici do zemědělské půdy a lesů, do nichž Petr sám investuje. Vedle potřebných technických informací dojde na možnosti zapojení se do networkingu a aktivity v CASHFLOW STORU, kde se s řadou odborníků můžete pobavit o všem, co vás zajímá. Je na co se těšit a moderátor z oboru, který má za sebou největší investiční web, určitě stojí za pozornost.

Moderování konference

Zakladatel investicniweb.cz

Půda a lesy

Kde se vytváří bohatství? Akciové investování

Warren Buffet stráví 95 % svého času čtením a sbíráním informací, protože ví, že hlad po informacích je nejlepší investor. Daniel zašel ještě dál a o světě investování napsal dvě knihy. Co je vzorec vytváření bohatství a jaké faktory ho nejvíce ovlivňují? Jaký je účel investování, kde číhají rizika a jak naopak poznat bezrizikové akcie? Proč dávat přednost hodnotovému investování, kde čerpat informace a analyzovat trhy? Přijď se ptát a vědět, protože informace rovná se půl výdělku!

Akcie

Trading

Hodnotové investování

Význam investic do fyzických kovů, než se rozpadne Eurozóna

Přednáška bude zaměřena na vymezení investic v životě člověka. Budou vysvětleny odlišnosti ve vlastnostech finančních a reálných investičních instrumentů, popsány jejich základní druhy z hlediska jejich vlastností a přednosti a rizika jejich případné držby z pohledu potenciálních investorů. Nedílnou součástí výkladu bude rovněž analýza důvodů vytváření spekulativních bublin na finančních trzích a vysvětlení toho, jak se vyvíjejí tržní ceny jednotlivých druhů investičních instrumentů během hospodářského cyklu, především pak v dobách krize. Závěrem budou vysvětleny přínosy a rizika investování do fyzických drahých kovů v soudobé epoše velice problematického světového a především evropského ekonomického vývoje, konkrétně pak v dnešních podmínkách všeobecného očekávání kolapsu eurozóny a budoucího rozpadu Evropské unie.

Tržní mechanismus

Budoucí rozpad EU?

Fyzické kovy

Investovat do přepálené nemovitosti nebo koupit v exekuci?

Zploď start-up, zasaď investici, kup si dům. To je krédo moderní doby a Mirek ti vyřeší hned dva body, protože jako bývalý majitel největší realitní kanceláře moc dobře ví, jaká je aktuální situace na trhu nemovitostí. Vyplatí se výkup v exekuci, nebo počkat? A jaké jsou novinky v zákoně, aby vás pak někdo netahal za daně do báně? Rady od profíka se nerozdávají každý den.

Nákup nemovistotí

Výkup nebo exekuce?

Realitní trh

Jak na krátkodobý pronájem přes Airbnb?

Začalo to jednou volnou matrací v San Francisku a dnes je z toho celosvětová síť poskytující ubytování, o kterém se vám ani nesnilo. Airbnb nejenže otevře dveře vašich prázdných pokojů turistům, ale odhalí vám nový svět cestování a poznávání. Jana Komínová prozradí vše, co o této platformě v ČR potřebujete vědět a srovná pronájmy v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci. Co znamená být hostitelem, jak si zajistit zájem o vaši nabídku, čím můžete překonat konkurenci, jak na záruku proti škodám a jaké jsou náklady a výdělky při provozování Airbnb? Investiční příklad Jany uskutečněný v tomto roce a její hostitelské zkušenosti budou vašimi dveřmi do nového světa. Jak si ustelete, tak si lehnete..

Pronájem přes Airbnb

Porovnání pronájmů

Jak být dobrý hostitel

Jak na Bitcoin a další kryptoměny?

Kdyby byly pohony raketoplánů stejně rychlé jako růst krypotměn, nejspíš byste si zítra ráno po cestě do práce zaletěli na měsíc pro čerstvý kafe. Karel toho ví o kryptoměn víc, než Google. Otázky typu: Co se za pojmem digitální měna skrývá tedy směřujte na něj během přednášky. Dozvíte se, jaká kryptoměna má potenciál a jestli se vyplatí ji držet nebo spekulovat. Jakou peněženku a burzu využívat, jak posílat a vybírat peníze, na co si dát bacha nebo jak poznat měnu od HYIP. Poznámkový blok a bitcoinová peněženka nainstalovaná v mobilu je to poslední, co byste chtěli po cestě na Karlovu přednášku zapomenout doma.

Úvod do kryptoměn

Porovnání kryptoměn

Co se vyplatí dlouhodobě drzět

Jak přicházejí kryptoaktiva na svět?

Josef naváže na Karla a řekne jak funguje těžení, ICO, rozdávačky, jelikož kryptoměny a tokeny se rodí různými cestami. Projdeme si jednotlivé způsoby a nastíníme, jaké je mohou provádět porodní bolesti. Hlavní část přednášky bude věnována fenoménu ICO – Initial Coin Offering; aneb jak vlastnit kousek vznikajícího decentralizovaného internetu, nebo také nalétnout sofistikovanému Ponzi schématu. O fungování Blockchainu a jeho potenciálu si uděláte pěkný obrázek.

Blockchain

Altcoiny

Analýza

Čas, daně a podnikání - komodiky, které můžeme ovlivnit

Pavel přednášel v roce 2015 a měl nejlépe hodnocenou přednášku, teď si vystřelil ještě lepší přímo z patra. První část přednášky bude zaměřena na myšlenky k podnikání a jeho zkušenosti. Pavel se opře o aktiva jako čas, zdraví a peníze. Projde výhody cashflow kvadrantu a přidá svoje postřehy. Zasadí svůj vtipný podtext a podělí se jak se dají optimalizovat daně a kam sám (ne)investuje.

Podnikání a investice

Daňová optimalizace

Cashflow kvadrant

Sdílení a autonomní mobilita. Scifi nebo realita?

Každá revoluce v dopravě posílá lidstvo na cestu, která se nedá měřit na míle ani kilometry. Startup Liftago zamíchal karty dopravě veřejné a brzy nás překvapí autonomními vozy. Už jste si někdy za volantem stihli přečíst noviny? Martin moc dobře ví, že věci přestávají být nemožné ve chvíli, kdy se o ně člověk pokusí. Jeho příběh je plný odvahy, pádů, zvratů a zkušeností. Principy, které využívá v životě i v byznyse jej vynesly na vrchol české podnikatelské elity. V naší kotlině díky tomu vytváří nové příležitosti a nádherně ji oživuje. Jak vidí budoucnost a trendy sdílené ekonomiky, jaké aplikace lze využít a jak se můžeš zapojit ty, jako účastník konference?

Autonomní vozy

Sdílená ekonomika

Budoucnost a trendy

Pořiďte si záznam z CS2017

Zakoupením záznamu za 790 Kč získáte 9 aktuálních přednášek a záznamy ze všech 3 předchozích ročníků.

Jako bonus je digitální kniha Vydělávej online, žij offline.